Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ewmt2-t letöltöm az oldalról...

Ewmt2-t letöltöm az oldalról és nem indul egyáltalán a patcher, miért?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem az ewmt2-t és amikor indítanám a patchert valami hibát ír ki, miért lehet ez?

2015. febr. 12. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Privát szeróknál millió hibalehetőség van, ennél meg különösen, mit ír pontosan? Mutass print screent. Lehet csak egy drivered nincs feltelepítve. DirectX 9, Net Framework 3.5 fent vannak? Amúgy az a szerver tényleg különösen egy bughalmaz, ha hátason lovagolsz rendszeresen visszadobál + volt amikor le se bírtam róla szállni egy bug miatt. Csak az tetszik benne, hogy a skill animációk szebben meg vannak csinálva. Inkább nézd meg Metin2Flame-t. :D Én már egyiken sem játszom, de M2F volt a legjobb, legkevésbé bugos.
2015. febr. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!