Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régen volt egy batmanes sárga...

Régen volt egy batmanes sárga kazettás játék, esetleg valaki ismeri? Tudja az eredeti címét?

Figyelt kérdés
Szóval ez egy régi sárga kazettás tv játék,2en is lehetet játszani mint batman és robin, de nem is biztos hogy batman játék volt lehet csak hasonlított.2d-s játék volt,első pályán egy házba kellet menni, a háttér nem volt reális ugyanis a karakterek aprók voltak, szinte miniatűr karakterekkel kellet mászkálni hatalmas helyeken, minden pálya végén volt egy boss, első pályán egy ugráló késdobáló volt arra emlékszem, és utána egy konyhás pálya jött, el kellet jutni a hűtőig és ott egy ilyen fagy ember volt a boss.volt még pár fura pálya, már nem nagyon emlékszem rájuk. ami még megmaradt hogy a végén valami cseppkő barlangban kellet haladni, és ott jöttek dinoszaruruszok, és a végén egy varázsló volt a boss, utána egyből jött egy főboss ami egy tv volt. a tvben lévő embert kellet ütni még meg nem halt. ezt volt a játék vége. Sehol se találok erről videót, vagy infót. Régen nagyon sokat játszottam ezen, és abba bizakodom hogy valahogy lehet gépen is elindítani ezt a játékot, vagy esetleg fent van valahol, emulátorral pcre.

2015. febr. 12. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, a címe az hogy Batman...
2015. febr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tévedés! Ha úgy keresed hogy batman,soha nem találod meg ugyanis a címe Batman and Flash. Végre megtaláltam, már hónapok óta kerestem : [link]
2015. febr. 12. 09:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!