Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kettő közül a jobb...

Melyik a kettő közül a jobb játék? (steam, free to play)

Figyelt kérdés

[link] (A.V.A - Alliance of Valiant Arms)

vagy

[link] (Warface)


2015. febr. 11. 22:37
 1/2 CptTomato ***** válasza:

A warface-el játszottam egy nagyon keveset, engem nem igazán győzött meg mivel ingyenes nem hiszem hogy problémát jelent letöltetni és kipróbálni de ha megnézed az általad csatolt linkeket a jobb felső sarok környékén látsz majd egy pirosas/narancssárgás/barnás betűvel írva egy értékelést miszerint mind2 "vegyes" kategóriába tartozik. ha rákattintasz akkor oda dob az értékelésekhez és eltudod olvasni kinek mi tetszik vagy nem tetszik az adott játékban. Általában ahogy észre vettem a vegyes kategóriába azok a játékok tartoznak amik igencsak félkészek de bizonyos aspektusaik eléggé feldobják a játékot. Innentől kezdve csak az a kérdés hogy milyen gyorsan dolgoznak a fejlesztők.


Annyit azért még hozzá tennék hogy ugyan csak a warfacel játszottam de gyors körültekintést követően mind2 játék igencsak pay 2 win-nek tűnik.

2015. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő tele van mikrotranzakciós sz**okkal és hackerekkel. Viszont az A.V.A.-nak nagyon jó pályái vannak.
2015. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!