Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani olyan PC...

Tudtok mondani olyan PC játékokat, ahol a karakter testre szabható?

Figyelt kérdés
Főként RPG-k érdekelnek, de lehet más is. Ha nem is annyira részletes mint Sims-ben, de legalább legyen rá lehetőség. :D Skyrim, Saint's Row amiket már ismerek.

2015. febr. 9. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Dragon Age sorozat

Legtöbb MMORPG

2015. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fallout 3
2015. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed sorozat.
2015. febr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
már bocs, de AC szériában hol szabod te meg, hogy nézzen ki a karakter? hol állítod be a hajat, arcot, szemet, stb? Mert itt erről volt szó, nem pedig a 30 féle köpenyről, amit vehetsz az amúgy részenként ugyan úgy kinéző karakteredre.
2015. febr. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy egyféle köpenyből van több színben is, pl AC 2, Brotherhood, Revelations, de van többféle más ruha is, aztán a fegyverek. Itt is lehet válogatni bőségesen, nem muszáj belémkötni, bizonyos értelemben itt is testreszabható a karakter. Ilyen erővel felhozhatnám a legtöbb netes MMORPG-t, pl Végzetúr és társai.
2015. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sims sorozat
2015. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig is köszi a válaszokat. :) MMO-król tudok, játszottam is rengeteget, de nem vagyok oda a netes játékokért. AC sorozatból nem mindegyikkel játszottam. És igen, az is egyféle testreszabás, hogy kiválasztom pl. a kari köpenyét. :)
2015. febr. 10. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Dark souls 1-2
2015. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Spore, próbáldd ki! Testreszabható karakter :)))
2015. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 The Wounded Eagle válasza:
ja talán a Dragon age a legjobban arc beállithatós game habár én is keresek hasonlót ahol full testbeállitás szerepel hasonló részletességgel (de sajnos csak mobilra találtam Darkness rising névvel hasonlót) ott viszont épp csak a kukiméretet nem adhatod meg :'D DarkSouls sem lenne rossz de nekem elég hiányos és otromba is :/
2018. szept. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!