Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legjobb autós játék PC-re?

Legjobb autós játék PC-re?

Figyelt kérdés
Konzolra a Forza széria ez számomra nem kérdés , de mi a helyzet a pcvel?
2015. febr. 7. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Forzához hasonló nincs. Vannak a hardcore szimulátorok, meg az arcade őrületek, de egyik sem hasonlít a Forzához.
2015. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rob28 válasza:
Hát akkor nem játszott még senki a Gran Turismoval? Amúgy az attól függ.. Utcai, sok autó, kevesebb realisztika: TDU 1-2, Ha meg szimulátor: rfactor 1-2, GTR2, Race07
2015. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: PC-ről volt szó, Gran Turismo meg csak Playstationre van.
2015. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rob28 válasza:
#3: Csak istenítik a konzolos forzát, arra írtam. Utána olvasható a kérdésre a válasz...
2015. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy a Forzához HASONLÍTHATÓ, hanem HASONLÓ. Te ezt úgy értelmezted, hogy a Forza a legjobb. Semmi ilyesmit nem írtam.

A GT stílusában, vezethetőségben, a tuningolásban, stb teljesen más, mint a Forza. Nem rosszabb, nem jobb. Más.

Egyébként a GT-hez hasonló sincs PC-n, de a kérdező a Forzát írta, ezért arra válaszoltam.

2015. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rob28 válasza:
Ok. Relax, csak félreértelmeztem. Egyébként pont tegnap nézegettem az Assetto Corsát, meg a Project carst, szerintem arra kéne keresgélni.
2015. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
project carsot valóban várom remélem nem lesz csalódás
2015. márc. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!