Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik online játék ez?...

Melyik online játék ez? Mmorpg vagy nem nem tudom biztosan.

Figyelt kérdés
Egy róka volt a kezdőlapján mondhatni a játék kabalájaként szerepelt. Karakterekből nem volt sok csak tündér és ember között lehetett választani és eléggé hosszú nevet tudtam csak kreálni hozzá. A játékban szerepelt még egy hajó ami a levegőben volt és trambulinokon és más különféle módszerekkel lehetett megközelíteni. Volt még benne autóversenyzés, roncsderbi, főzés stb. és ezekhez külön ruha társult. Állatok közül lehetett kutyád, macskád, dinód, papagájod stb. Elég nagy területet lehetett bejárni és a területnek különféle nevük és szimbólumok volt. Például az egyiknél ha beléptem a területre egy fa jelent meg egy körben. Azt hiszem m-el vagy n-el kezdődött a neve, de nem vagyok biztos benne.

2015. febr. 7. 12:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!