Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS GO-ban melyik az a mód,...

CS GO-ban melyik az a mód, ami kikapcsolja azt hogy lövéskor ne rángatózzon a célkereszt?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy amikor lősz akkor "nem rúg vissza", vagyis nem rángat a célkereszt, de persze úgyanúgy le kell húzni hogyha úgy lősz meg ilyenek. a HC pro playerek is ezzel tolják, gondolom legál a cucc, mivel ezek a pro csapatok is azzal tolják, legalábbis gondolom, mert én a streamekben sokszor láttam hogy be van kapcsolva ez a mod. Mi a neve, esetleg linket kérhetnék?

2015. febr. 4. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
beállítások - játékbeállítások - célkereszt alap statikus
2015. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a pályát szedd le, ezzel nagyon könnyű crosshair-t csinálni, csak lőj a kívánt beállításokra :)

2015. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fèlreèrtitek, nem a cèlkeresztet akarom megváltoztatni, hanem azt hogy ne rángasson, ne rúgjon vissza a fegyver lövèskor. Mint kb az aim, csak hát itt szokták ezt a modot használni, ès hát kegális
2015. febr. 8. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt akaarod, hogy a fegyver ne mozogjon, vagy hogy egy pontba lőj, mert nincs rártgatás?
2015. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha valamit akarsz nezzel mar utana kerlek hogy miaz... Amire gondolsz az a norecoil,maskeppen CSALAS.Meger egy VAC Bant?
2015. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"csalás" akkor azok akik élő streamben használják több ezer nézővel, meg a híres csapatok azt használják, akkor ők is csalók?bár láttam sok cikket arról hogy egyre több csapat bukik le, de ez biztos hogy nem az, egyébként igen a norecoil-ra gondoltam.
2015. febr. 19. 17:26
 7/8 A kérdező kommentje:
jobban utánanéztem, tényleg van ilyen hack, de amiket én láttam abban ugyanúgy lövéskor le kell húzni az egeret, mert ugyanúgy összevissza megy a golyó, csak lövéskor nem rángat a célkereszt, vagy a "kép"
2015. febr. 19. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

megismétlem magam, mert látom vak vagy, mint a világtalan.


beállítások - játékbeállítások - célkereszt alap statikus

és máris nem rángat a célkereszt lövéskor...

2015. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!