Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Raktam be modot a spore-ba...

Raktam be modot a spore-ba mit csináljak?

Figyelt kérdés
Új testrészek vannak benne, de ha akarok rakni egy testrészt a lényemre akkor buggol és láthatatlan lesz, mit csináljak vele?

#játék #Spore #mod #spore mode
2015. febr. 1. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, megint. :) Két tippem van (tudom, hogy egyik sem fog tetszeni):

1., A mod hiányolja az Édes és Rémes-t, és azt a patcht, amit ezzel a kiegészítővel telepítenél.

2., A mod hiányolja az 5.1-es patch-t. (Esetleg 5.1-es cracket is) (Nem tudom, hogy fel-e raktad; nem írtad).

*Az is lehet, hogy mindkettő kell.


Bár azt írtad, hogy nem akarod újratelepíteni az egészet, én mégis ezt tanácsolnám. Mentsd el a lényeidet egy külön mappába, hogy később meglegyenek (Saját dokumentumokban; "Spóralkotások" mappában vannak). Töröld le az egészet és rakd fel újra, a megfelelő sorrendben. Végül patch és crack... *küldtem pm-et.

2015. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként kedves vagy hogy próbálsz segíteni :)
2015. febr. 1. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

A dark injection módot töltötted le? Ahhoz le kell tölteni a darkspore-os alkatrészeket.


[link]

2015. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!