Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem menti az eredményeket...

Mért nem menti az eredményeket (achievements) a Left 4 Dead 2-ben?

Figyelt kérdés
A játékomat úgy szedtem le, mindig patcholom a régebbi patchoknál azt írta ki, hogy steam nem fut így nem tudja felmenteni az eredményeimet most már a 2.0.0.8-tól nem ír ki ilyet de nem is történik pár eredménynél semmi ha felmentem olyan mintha az nem is lenne meg ugye nem is menti!
2010. febr. 9. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem eredeti!
2010. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól még kéne neki mentenie az 1-nél is mentette meg még egy csomó játéknál is! Azt én már kizártam, hogy nem eredeti!
2010. febr. 14. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj!A Left 4 Dead 2-ből olyan warezakat csináltak amik nem teljesen jók.Voltak a hibák a láncfűrésszel a kólás pályával meg stb.Tölts le egy másikat vagy szerezz egy másik cracket.
2010. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jól van rájöttem mért nem működött! A standalone patch miatt én a gani patch-t használom és az standalone patch nélkül nem működik és ennek a standalone patchnak az l4d2-nél egyik mellékhatása, hogy nem menti az eredményeket! És én torrenten töltök le cuccokat nem warez oldalakon!
2010. febr. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!