Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spore Creepy & Cute?

Spore Creepy & Cute?

Figyelt kérdés
Letöltöttem meg minden Deamon Tools fájlba rakja és...és hát szóval a winzipperrel kicsomagoltam, a setupjával és még a CD Key-t is beirtam újrainditottam a gépet és nem találom az asztalon, megnéztem a mappájában is de nincsen :( hol keressem?

#játék #aranyos #Spore #rémisztő #spore creepy & cute
2015. jan. 28. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Édes és Rémes nem egy külön játék, hanem egy kiegészítő, ami "beépül" az alap Spore játékba! Pl. a lényszerkesztőben a testrészek kapnak több új oldalnyi testrészt, kapsz egy csomó új lényt, stb.

Csak lapozz át egy másik lapra, és ott lesz. [link]

2015. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ahha ezt már tudom, és hol keressem?
2015. jan. 28. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:

*Na, várj... mert pont most írtam a másik kérdéshez! Mostantól koncentráljunk erre a kérdésre!


A lényszerkesztőben van! Ha csinálsz egy új lényt, vagy szerkeszted a már meglévőt! *Nem játszottál még vele? Mindjárt csinálok erről is képet...

2015. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D [link]


A viccet félre téve, ha nem találod a játékban az Édes és Rémes kiegészítőit, akkor valamiért nem települt rendesen. Lehet, hogy az egészet le kell szedned, és újra fel kell raknod, hogy minden megfelelően működjön. Ha az újratelepítés mellett döntesz akkor a tanácsom:

1. Tedd fel az alap Spore-t!

2. Édes és Rémes

3. Galaktikus Kalandok

Opcionális: 5.1-es patch

2015. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ahhhhhhaaaa..... csak az a baj hogy nemértek a patch berakásához sem és az a kép amit küldtél az tényleg jó de nekem a berakáshoz a link kell, ismerem a spore édes és rémest na mindegy...
2015. jan. 28. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:

*Na jó, akkor most én vagyok a p*cs, mert nem értem a problémát. Azt írtad, hogy nem tudod hol keresd. Én ezt úgy értettem, hogy nem tudod, hol keresd az új testrészeket, de akkor ezek szerint nem erről van szó. A következő problémákra gondolok:

- Telepítetted a játékot, és most nincs benne az Édes és Rémes.

- Nem tudod telepíteni, valami miatt.

- Nem indul a játék a telepítés után.

- Eltűnt, valamilyen fájl a telepítés után.


Tippek:

* Próbáld meg újra telepíteni az egészet, úgy ahogy írtam. Lehet az a baj, hogy nem a megfelelő sorrendben raktad fel. -> Alap Spore -> Édes és Rémes -> Galaktikus Kalandok -> (crack-elés és/vagy patch-elés).

* Ha nem eredeti a játék, akkor crackelned kell. Ezt a fájlt vagy a torrentben egy mappában találod, vagy az iso fájlban van benne. Megkeresed, bemásolod a játék főkönyvtárába, és felülírod az azonos nevű fájllal. Utána ezzel indítod a játékot.

* Ha törést (cracket) használsz, ügyelj, hogy a verziószámok stimmeljenek: pl. 5.1 patch felrakása után, 5.1-es crack. Ha 5-ös a játék verziószáma és 4-es cracket használsz, nem fog indulni a játék.

* Add hozzá a "Sporeapp.exe"-t a tűzfalad, és a vírusirtód kizárási listájához, hogy ne blokkolják semmiképpen.

* Esetleg próbáld ezt: Vezérlőpult -> Rendszertulajdonságok -> Speciális, Teljesítmény Beállítások - > Adatvégrehajtás megakadályozása - > (pipáld ki az alsót, majd keresd meg, és add hozzá a "sporeapp.exe" alkalmazás fájlt a kizárásokhoz, majd: "Alkalmaz") -> (indítsd újra a gépet).


Egyébként, a hivatalos patch-t letöltöd, elindítod, és automatikusan települ. Lényegesen egyszerűbb, mint a moddolás, nem egy nagy ördöngösség. [link]

2015. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nemmegy, elkel távolítani a korábbi verziót mert nekem a galaktikus kalandok van meg és... és nincs szívem eltávolítani a spore(tm)-et :'( de azért köszike a segítséget:)
2015. jan. 29. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!