Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S-O-S! WOT-ban mik ezek az új...

S-O-S! WOT-ban mik ezek az új pixeles tankok és pálya?

Figyelt kérdés

Angol nyelven vagyok és nem tudom, németes vagyok :D

Most ugye ezekkel szerzett tapasztalat, szabad az az más tankra is fel lehet használni nem? pl. USA pixelest nehéz - csak USA nehézre lehet? mert a könnyűre nem engedi és ez van más nemzetnél is. Most, hogy is van ez az egész?

Régebben a focis szabad tapasztalatot sem tudtam felhasználni valami miatt... Megéri ezekkel tolni?

Előre is köszönöm!



2015. jan. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
a jatekot a launcherben at lehet allitani nemetre.
2015. jan. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kössz! :)

Tudtok a kérdésre válaszolni? Valaki?

2015. jan. 27. 07:12
 3/7 anonim ***** válasza:
A téli játékmódra gondolsz?
2015. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem egyről beszélünk, mind1 már WOT infón megtudtam mindent amit akartam, de azért köszönöm
2015. jan. 27. 16:31
 5/7 Lakod Dezső ***** válasza:
Üdv ! A wargamingnek már tavaly is volt ilyen 8bites módja ( ha jól tudom ) ,de ez csak szórakozásnak van, mellette nagyon könnyen lehet nagyon sok pénzt, és xp-t gyűjteni, nekem nagy poén !:)
2015. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lakod Dezső ***** válasza:

Előző vagyok :

Azokat az xp-ket, amiket a csata után kapsz, azokat csak úgy tudod használni, ha veszel goldot, és átváltod xp-vé

2015. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon bejön nekem is :D

A szerzett tapasztalat átkerül az adott nemzetiségű tier I.-re legvégül nem?

2015. jan. 29. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!