Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok prémium tankot...

Hogyan tudok prémium tankot vásárolni World of Tanks-ben?

Figyelt kérdés
Megnéztem a prémium shopot, de csak bankkártyás meg netes fizetést találtam. Nincs bankkártyám, PayPal fiókom se, utalni nem lehet? Vagyis nem tudok vásárolni?

2015. jan. 25. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Telefonról is lehet SMS-ben és hívásként is ( a hívás nem biztos) de horror áron. Nem tudom hány éves vagy, 24 éves korig ingyenes a bankszámla nyitása, igényelhetsz ingyenesen MasterCard-ot vagy Visa kártyát és azzal szinte bárhol tudsz online vásárolni. A kártya fenntartása havi 200-300 Ft os összegre tehető (OTP) nekem legalábbis 277FT a kezelési költség (havi szinten) +ha belépsz netbankba akkor 8Ft az SMS/db. Szerintem megéri, manapság úgysem lehet nélküle létezni később úgyis kelleni fog ha majd dolgozol vagy felsőoktatásban fogsz tanulni (oda szinte kötelező jelleggel kell). Nem rábeszélni akarlak, de megvannak az előnyei és ha már úgyis kelleni fog akkor addig csináltass még ingyenes.
2015. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!