Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert nem indul el a sims3?

Miert nem indul el a sims3?

Figyelt kérdés
A sims3 alapjatek kivaloan fut de mar unalmas az alap jatek es szeretnek hozza kiegeszitoket le is toltottuk de bele is tettuk de elindult csak mikor toltotte be pl. Az evszakokat utanna azt irta h. Helyezzunk be lemezt probaltuk a daemontoolsal de nem sikerult. Mi lehet a baja vagy rossz pecs volt rajta? Vagy a kiegeszito volt rossz?? kuldjetek mar linket h. Honnan toltsuk le kiegeszitovel egyutt legyszi. Elore is koszi a valaszokat (van sims 4 em de az annyira nekem nem tetszik)
2015. jan. 25. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg eredetiben. Azzal nem kell ennyit sz*rozni, és amúgy is fillérekért árulják a Tescoban.
2015. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt de mint irtam linket szeretnek nem szeretnem erre kolzeni mikor ingyem is lelehet tolteni az alapjatek mar megy csak kiegeszito kellene hozza :)
2015. jan. 31. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Alapjáték együtt 1 db kiegészítővel nincs. Vagy nélküle, vagy az összessel.

[link]


Egyébként 1000 Ft-ert lehet már kiegészítőt kapni. Én a helyedben nem sajnálnám, és hagynám az egész macerát.

2015. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a linket :)
2015. febr. 2. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2015. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!