Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online Next-Genben lehet...

GTA Online Next-Genben lehet változtatni a karakter fizikumán, testalkatán?

Figyelt kérdés
vagy az összesnek egyforma testformája van, és csak a fejen lehet változtatni?

2015. jan. 22. 14:20
 1/8 anonim válasza:
Nekem meg van a GTA 5 PS4-en. Lehet megváltoztatni a karaktert.
2015. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, de melyik részén? azt tuodm, hogy arcformát, meg haj, fejen lévő tulajdonságokat lehet, de testi dolgokat is lehet változtatni? pl. hogy izmosabb vagy vékonyabb legyen?
2015. jan. 23. 15:44
 3/8 O.C válasza:
Sajnos csak a fejen tudsz modositani. De kb azt is olyan gyengen , h a jatekban a karakterek 80%-a kb ranezesre testverek is lehetnenek.
2015. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sok verekedéssel, tenisszel, úszással változtattam a fizikumát. Sajnos nem lehet gyúrni. Pedig belerakhatták volna a játékba.
2015. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne ja,de ezekkel látszódni is fog, hogy erősödik a teste, vagy csak a karakter stat-jában fog látszódni, hogy nőtt a csík? :D
2015. jan. 25. 01:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a statisztikában változik.Ezekből is egy csomót nem értek hogy attól mert felmegy a drivimg vagy a shooting mitől fog jobban vezetni vagy lőni?Semmi különbséget nem vettem észre mióta felment maxra.Viszont a lung capacity(tüdő kapcitás) sok víz alá merüléssel tényleg használ jelentősen tovább birod maxon mint az elején.De pont a tüdő kapacitás felesleges ugyanis nincsen olyan küldetés ahol úszni kellene víz alatt meg pénz,tárgyak sincsenek elrejtve sajnos.De még elképzelhető egy updateben.Amúgy szerintem a karakterünk fizikájával semmi gond nincs félmesztelenűl mégse úgy néz ki mint egy anorexiás se pedig úgy mint egy szteroidman.
2015. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 O.C válasza:
Meg kell cafoljam h viz alatt nincsenek extra lootolhato dobozok. Nagyon sok love van elrejtve.
2015. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De Online-ban is?
2015. febr. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!