Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond a Tera-val?

Mi lehet a gond a Tera-val?

Figyelt kérdés
Felraktam, rá is mentem a Play Now-ra, de aztán a következő ablakban már nem engedte. Letöröltem újra felraktam. Akkor már az Installálás utáni Play Now-ra sem reagált, vagy is megnézte a patchet, és ennyi. 3-4 alkalommal újra raktam, de még mindig ugyan ez,,,

2015. jan. 22. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

azért, mert sokáig patchel. Leszed egy patchet, megnézi hol tart, ellenőrzi mi kell, leszedi a 2-at, megnézi hol tart, mi kell még stb.


Jó hosszú folyamat.

2015. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh èrtem. Köszönöm. Jelezhetnè valami idősìkon...

Ha kikapcsolom a gèpet mint, ès onnan folytatja, vagy előröl kezdi a gèp újrakapcsolásakor?

2015. jan. 22. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kikapcsolhatod, ugyanonnan fogja folytatni. Egyébként fura, hogy az én 10 megás netemmel gyorsabban végzett, mint a barátaim 120 megás netjével, pedig egyszerre kezdtük.
2015. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Okès, köszi. :)

Hehe, troll Tera. :D

2015. jan. 22. 15:29
 5/5 A kérdező kommentje:

Egész nap be volt kapcsolva, de egy még egy MB-t sem foglalt el a tárhelyből (vagy is gondolom, hogy ez azt jelenti).

Közben rájöttem, hogy 1 GB a ramom, lehet ez a gond?

2015. jan. 23. 00:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!