Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy nagyon régi PC játékra...

Egy nagyon régi PC játékra vagyok kíváncsi, de nem tudom, mi volt a címe, valaki emlékszik rá esetleg? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Még anno Windows 98-as rendszeren játszottuk, lövöldözős játék volt. Egérrel lehetett lőni és forgolódni, az előre-hátra gombokkal pedig haladni. Csak arra emlékszem, hogy a fegyverem csak akkor láttam, amikor lőttem vele és valami kékes színekre. Egy épületben voltam mindig, lifttel lehetett a szintek között közlekedni, talán valami kórház lehetett és csak fehér köpenyes professzorok és kék egyberuhás fickók jöttek szembe. Mindenki az ellenség volt és tüzet nyitott rád, amikor meglátott. Későbbi pályákon valami jól öltözött hologram is megjelent és az is lőtt, azt is ki kellett nyírni. Emlékszik rá valaki?


Köszönöm előre is a válaszokat!!! :)


(Azért ilyen hülyén tettem fel a kérdést mert a "keresek" szóval együtt nem engedte kiírni....... -.-")



2015. jan. 21. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg DOOM, vagy Duke Nukem 3D, vagy wolfenstein 3D, :D
2015. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Blake Stone?
2015. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: igen igen igen nagyon köszönöm!!! Ez volt az! :) Évek óta kerestem :D

Első válaszolónak is köszönöm szépen a választ, ment a zöld kéz Neked is! :)


Üdv: Tincus

2015. jan. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!