Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok 2D-s chatoldalakat?...

Tudtok 2D-s chatoldalakat? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondolok, mint az IMVU (szóval vannak benne különféle mozdulatok, és a karaktered különböző helyszeneken lehet), csak nem ilyen 3D-szerű megrajzolásban, hanem kicsit olyasmiben, mint pl. az OurWorld. Lehet rosszul fejeztem ki magam, de remélem ezért értitek... :'D

2015. jan. 20. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehátolyan chat oldal, ahol webkamerával nézitek ahogy mindenki néma beszéd kézjegyeivel fejezi ki a mondani valóját 2D-ben? Akkor már miért nem írásban?
2015. jan. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

" Valami olyasmire gondolok, mint az IMVU (szóval vannak benne különféle mozdulatok, és a karaktered különböző helyszeneken lehet), csak nem ilyen 3D-szerű megrajzolásban, hanem kicsit olyasmiben, mint pl. az OurWorld. Lehet rosszul fejeztem ki magam, de remélem ezért értitek... :'D "

Ebben hol volt webkamera és kézmozdulat?.... Direkt írtam, hogy hogy nem 3D szerű MEGRAJZOLÁSBAN, sőt, példajátékokat is adtam.... A kérdés pedig az volt hogy 2D-s chatoldalak. Szóval semmi köze a webkamerához és kézmozdulatokhoz. Nem értem, ez honnan jött.

2015. jan. 23. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a kérdést sem értik nagyon sokan, hogy mi az a 2D-s chat oldal, többek között én sem. Azért nem nagyon válaszolnak rá.


Amit linkeltél, ott van valami ép, de az mit jelent, ill. hogy kell használni, milyen az használat közben? Nehéz elképzelni, hogy ez mire jó, persze biztos van valami értelme, de nem érthető, hogy micsoda a használat, a működés lényege.

2015. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miért kell ezt így bonyolítani?

A lényege, hogy más emberekkel (akár más országokból) beszélgethetsz. Nem olyan, mint egy szimpla chat oldal (pl. xat.com) hiszen van karaktered, lakásod, stb. Egyszóval így szórakoztatóbb, mintha csak a betűket látnád, és gépelnél - szerintem.

Egyébként ha nem tudod mi az, miért válaszolsz rá? xd

2015. jan. 24. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert érdekelt, hogy mi a fene lehet egy chat oldalban 2D meg 3D?? Így már értem nagyjából a szimbólumokat, de ilyenből van 3D-s, vagyis mélységben, térhatással szemüvegben nézhető is, mert tudtommal azt jelenti a 3D. Vagy itt a sík rajzot és nem a fotót értsem alatta?


kíváncsi vagyok, hogy mivel így már érthetővé tettük a kérdést, válaszol-e már valaki érdemben is rá. :)

2015. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem xD

Nagyon sokan vannak, akik látják hogy már van rajta válasz, és akkor nem is törődnek vele.

Egyébként ha google képekbe belemész és beírod hogy "2d chat" aztán "3d chat", vagy csak szimplán rákeresel, meglett volna a válasz, visszakérdezés nélkül is.

2015. jan. 26. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Na már mindegy.
2015. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!