Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha már mindenki más, énis...

Ha már mindenki más, énis megkérdezem, hogy kinek van stardollon fölösleges dollja, ami legalább 18–as szintü?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy újabb doll gazdája lenni! Kérlek akinek van egy dollja ami legalább 18-as szintü és már megunta,vagy kinötte a stardollt adja nekem a dollját! Én nagyon szeretem a stardollt és nálam jó kezekben lesz a dollod.! :)

2015. jan. 18. 20:02
 1/4 anonim válasza:
Nekem van egy dollom , nem stardollozok már. 34-es szintű. Van 6 hajam van , meg sok ruhám.De ingyen nem adhatom mivel költöttem már a dollra a telómról. Ha megtudod nézni nézd meg : niki1niki1niki a nevem :)
2015. jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem van. 25-os. Mar meg untam. Van nagyon sok rucija,berendezesi targyak,smink,minden.Ingyen van. Csak irj priviben itt GYIK-on es at kuldom a felhasznalo nevet,mge a jelszot. Nincs most berendezeve a szobak. Te majd berendezed. es meg fojtathatod az akademiat.
2015. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Es volt SS is.
2015. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Kommentelönek írtam :)
2015. okt. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!