Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit néznétek inkább youtube...

Ti mit néznétek inkább youtube-on?

Figyelt kérdés

Most akarok kezdeni egy youtube csatornát. Nem tudom eldönteni, hogy milyen videókat csináljak. Szerintetek ezek közül melyikeket csináljam/melyikeket néznétek szívesebben?


-Path of Exile

-League of Legends

-C++ programozási tutorial

-Blender tutorial

-Java programozási tutorial



2015. jan. 17. 21:31
 1/7 anonim válasza:
27%
league of legends
2015. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a C++ -t nézném, de az a gond, hogy mindenből amit leírtál tömegével megtalálható már most a Youtuben, lehet nem lenne sok feliratkozód :) De én szívesen néznék magyar nyelven például programozási tutorialt, ami jó :)
2015. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha értesz hozzá, és jó a beszédkészséged, akkor programozást. De ha olyan lenne a tutorial, hogy "Hát, ööö, most megmutatom nektek... őőő... (kattintgatás, fél perc néma csend)... hogyan lehet... ööö...", akkor inkább ne. Ilyen esetben mindig felmerül bennem, hogy ez az ember miért akar mindenáron videózni?

Ha te nem ilyen vagy, akkor a C++ és a Java is jöhet.

2015. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

amator jatekcsatornakkal Dunat lehetne rekeszteni.

ha meg azt sem tudod pontosan hogy mit akarsz akkor gondolom a videoid minosege sem fog lenyugozni...

2015. jan. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minek, könyörgöm, minek?
2015. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Programozási tutoriált! Legalább tanulnánk is vmit :P ;)
2015. febr. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
27%
League of Legends
2015. febr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!