Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A magyarok miért csak magyarok...

A magyarok miért csak magyarokkal akarnak játszani online (mmorpg)?

Figyelt kérdés
Mi bajuk a magyaroknak más nemzetekkel? legtöbben nem lépnek be más klánba, csak magyarba. Nem akarják hogy nem magyar csatlakozzon a klánjukba. Más nemzetek jól megférnek együtt, de magyar klán mindig van külön... de miért kell különcködni?
2015. jan. 17. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

mert sokan nem beszelnek mas nyelvet

sot ha mar komolyabb a dolog akkor ts/skype-n is jobban elvannak

2015. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagy általánosítás, csak tudod sok a 12 éves, aztán már teljesen elveszettnek éreznék magukat, ha az angolt érteni kéne. Amúgy erre én vagyok az ellen példa. Eredeti szerveren vagyok, ami EU-s, tehát rengetegféle ország játékosa megtalálható. Igazából nem is bánom hogy nincsenek magyarok. Héba hóba össze futok egyel aztán jó napot. Így is maximálisan meg tudom értetni magam.
2015. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én nagyon ritkán vagyok hajlandó magyarokkal játszani, elég rossz tapasztalataim vannak velük. Valószínűleg azért, mert a legtöbbjük gyerek vagy nagyon gyerekes ha idősebb is. Találkoztam viszont nagyon illedelmes ausztrál és görög srácokkal, valamint amerikai, svéd, holland és görög felnőttekkel, akik rendesek voltak. A magyarokat, szlovákokat, irániakat kerülöm.
2015. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok. Játszok sok MMOval. Mégis teljesen jól megértem és beszélek az angolokkal. Pedig csak a suliban tanultam.
2015. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok: annyi rossz tapasztalatot szereztem már a magyar szövetségekkel, hogy valósággal menekülök tőlük.
2015. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!