Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Left 4...

Miért nem indul el a Left 4 Dead 2?

Figyelt kérdés
Osztálytársam megvette a Left 4 Dead 2-t és az intro-k után kidobja. Miért lehet ez? Integrált videókártya akadály lehet? (gépe elég erős hozzá)

2015. jan. 17. 11:59
 1/5 ZsoltyD ***** válasza:
Igen. Az integrált videokártyák nem játékra valóak.
2015. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Hát lehet,hogy nem jól crackelte be.Nekem is ez volt a hiba raktam fel egy újjat és jó lett töltse le másonnan mondjuk a Kiclass oldalról.A Daemoon tool-sos az kivánlóan jó.
2015. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Írta, hogy megvette, miért beszélsz te itt tört játékról?


Egyébként, ha Steames, próbálja meg a játékfájlok épségének ellenőrzését (verify cache), vagy esetleg komplett újratelepíteni a játékot. A vírusirtó is beleszólhat, esetleg érdemes letiltani (főleg ha Kaspersky).


Ha semmi nem segít, jobb klikk -> tulajdonságok -> indítási opciók beállítása -> írd be, hogy: -novid


Ami nekem segített anno, az a Steam rendszergazdaként való futtatása volt.

2015. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Fel sem merül benne, hogy esetleg valaki eredeti játékkal játszik. Ijesztő...
2015. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köcsönöm szépen a válaszokat majd megnézzük :)
2015. jan. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!