Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket autós játékot vegyem...

Melyiket autós játékot vegyem meg?

Figyelt kérdés
Driveclub vagy the crew? nem tudok dönteni,mert mindegyikről több negativ véleményt hallotam. Már nagyon régen játszottam autos játékkal és valamiet venni akarok de melyiket?

2015. jan. 17. 01:49
 1/7 A kérdező kommentje:

crew:rossz az irányitás ,ronda a grafika, béna a történet

Driveclub:mindenért pont levonás van,nem tuningolhato autok,unalmas játékmenet

Na ezért nem tudok dönteni mer ezek alapján egyik se jó játék :(

Tapasztalata van valakinek bármelyik játékról?

2015. jan. 17. 01:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mar elore tudod hogy mind a ketto rossz, minek veszed meg barmelyiket is...?
2015. jan. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Crew van meg, a grafikája pedig teljesen megfelelő, az irányítás is megszokható, a tuning az qrva jó benne, a szintezés ad egy kis motivációt hogy játsz vele és szerezd meg pl a kedvenc kocsidat stb. de amúgy csak haverokkal érdemes játszani, egyedül én is hamar megunnám.
2015. jan. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
The Crewt vedd. Nem olyan rossz az a grafika, az irányítás arcados, de nem rossz, rengeteg tuningolási lehetőség (színek, árnyalatok, belső tér, felni stb.) nagyon jó hangulata van magának a játéknak, jó érzés csak úgy vezetni benne, nagyon játszatja magát. Nem lehet megunni az USA összes táját bejárhatod és tényleg minden hova elmehetsz. Igen ahogy az előző írta barátokkal még jobb, de egyedül is élvezetes.
2015. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért akarom valameiket mer nagyon játszanák valami autos játékkal. Azt akarom még kérdezni hogy a crewnek mikyen hosszu a sztori része?mer azt választom szerintem
2015. jan. 17. 09:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sok időt bele lehet/kell ölni, hiszen minden küldetéshez egy adott szint kell (pl lvl 200as kocsi stb) és ugyan szintlépésnél kapsz lvlt a kocsidhoz, de amellé még kell ilyen kihívásokat csinálni. Kb 30 óra körüli a single, de ott van még mellé a multi meg a sok látnivaló.
2015. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Driveclub-ot venném mert az ps exkluzív. A crew nem lett annyira nagydurranás mint ahogy az ubisoft előadta
2015. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!