Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a Star Stable...

Miért akadozik a Star Stable Online?

Figyelt kérdés
Windows 7 gépemen általában jól futnak a játékok de a Sims 3-ban és a Star Stable Onlineban annyira akadozik, hogy már lassan élvezhetetlen...SSO-ban csak bizonyos hwelyeken, pl: Moorlandban, de Sims mindenhol... Sajnos nem értek a gépekhez, szóval ha tudsz segíteni akkor kérlek azt is írd le, hogy mit és hogyan kell frissíteni! Köszönöm!

2015. jan. 14. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

géped adatai? notebook/laptop vagy asztali?

CCleaner-t szoktál használni?

Driverek fent vannak mindenhez?

2015. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Először is köszi a választ!

A gépem laptop, nem használok Cleanert, mivel nem értek a gépekhez nemtudom hogyan kell frissíteni a Driver-t.

Adatok:

Processzor 1.30 GHz

RAM: 2,00GB (1,60 GB hsználható)

Rendszer típusa: 32 bites operációs rendszer

2015. jan. 14. 18:23
 3/11 anonim válasza:

1.30Ghz egy mag... 1.30-ből még a két mag is kevés lenne.

Nos a "gép" gyenge és valószínű a rendszer már rég nem volt frissítve és még gyengébb még lefoglaltabb lett! Telepísd újra a windows-t egy 100%-os formázással, minden drivert frissíts és talán nyersz vele 20% javulást. A 2gb memória modullal nincs nagy gond, az még elmuzsikál, de mivel egy vacak integrált vga lehet benne, és egy egymagos 1ghz-es proci, ezért az sem tud segíteni..

2015. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ezt neked pontosan hol írja: "RAM: 2,00GB (1,60 GB használható)" Részletesebben: hogy csak 1,60-at tudsz használni, ezt hol nézted/nézed?
2015. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A számítógép->jobb egérklikk->tulajdonságok és ott
2015. jan. 14. 18:51
 6/11 anonim válasza:
Azt írja: hogy a "Telepített memória (RAM) 2GB" És ebből te csak 1.60GB-ot használhatsz? Érdekes mert a 32-es rendszerek is 3gb-ig látnak ramot. Szóval itt jársz ahol ezt írja? "Telepített memória (RAM) 2GB"? Majd kapunk egy választ ez vajon mért lehet, nekem érdekes...
2015. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként kb. 2 hónapja volt újratelepítve a Windows, és miért csak egyes helyeken akadozik a Star Stable? Írtam a Supportnak ők azt írták vissza, hogy kábellel játsszak, de én eddig is úgy játszottam...
2015. jan. 14. 19:00
 8/11 anonim válasza:
Hidd el jobb a játékkal játszani mint a kábelekkel. Itt írta hogy a 2GB-ből csak 1.60-az használhatsz? [link] Itt jártál?
2015. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen
2015. jan. 14. 19:11
 10/11 anonim válasza:
#3/9 Amit itt írtam hajtsd végre, ha te nem is értesz hozzá, valami ismerősöd csak ért.. Vagy egy szaküzletben megoldják cirka 4-5 ezer ft-ért. Azt nem árt figyelembe venni, hogy ha ezt többször meg kell majd ismételned, a 2 már majdnem a "géped" ára lesz:D
2015. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!