Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok gyémántot...

Mahhoo3-3 kérdése:

Miért nem tudok gyémántot bányászni Minecraft ben? Felpontozlak

Figyelt kérdés

Találtam gyémántot (seed et használtam) de nem tudom bányászni. Nem kapok semmit (minecraft pocket Edition) most kezdtem jatszani nemrég es neztem sok videot ugyhogy kb ertem es a tuleloben is egesz jol állok. Na mind1. Megtaláltam a gyémántot es a wood pickaxe ál probaltam aztán a stone pickaxe al de nem dobott semmit. (redstonet is probaltam es ott se.) (nem creative modban van, nem vagyok hulye). Tahat miert nem tudok gyémántot meg redstonet banyaszni? Es hogy tudnek?⬅ ez a fő kerdes. Hogyan tudnék?

Köszi elore is a valszokat. (ha kapok olyat ami segít) es aki értelmesen válaszol azt felpontozom 😊



2015. jan. 12. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Iron pickaxe kell. Legalábbis a sima játékban igen, a pocket editiont nem ismerem. :D
2015. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hasznos számodra ez a válasz? 👍

Köszi.

Lehet hogy azert volt mert Elkezdtem mind a 2t a wood pickaxe el es csak aztán csereltem ki a kőre...

Lehet h én vagyok a hibas...

2015. jan. 12. 23:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Ironnal nem probaltam. A kővel nem mehet?
2015. jan. 12. 23:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csak vas vagy gyémánt csákánnyal szedhetsz gyémántot.

fa, kő, arany csákánnyal nem szedhető ki a gyémánt

2015. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

ennyire sügér hogy lehet valaki???

Mióta játszol egyáltanán minecraftot?

2015. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb 4 napja
2015. jan. 14. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég....
2015. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mi van? Ti is voltatok valamikor kezdok es nem tudtatok valamit! Bzmeg. Valahogy meg kell tanulni. Tuti h nem egy zseni voltal minevraftbol amikor elkezdted. Bzmeg én megegyszerusitem magamnak es nem kitalaom hanem megkerdezem.

Go f*ck yourself!

2015. jan. 16. 18:08
 9/10 A kérdező kommentje:

Az első 2nek 👍

A masodik 2 nekm ment a 👎

2015. jan. 16. 18:10
 10/10 anonim válasza:
A Minecraft teljesen el lett cseszve! :( Régen sokkal jobb volt!
2016. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!