Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 1-2 játékokhoz nincs 3D...

A GTA 1-2 játékokhoz nincs 3D mod?

Figyelt kérdés

1. Én szívesen végigjátszanám ezt a két részt 3D-ben, már csak azért is, mert soha nem sikerült végigvinni a pocsék mentési/küldetés rendszernek köszönhetően az eredeti verziókat.

Esetleg a London?

Bár az a legkevésbé ismert rész.

2. A többi részhez(3, VC, SA, 4) nem tudtok valami frankó sztori módot, ami működik is.

Neten láttam elég sokfelét(San Fierro Stories, Tenpenny Stories), de egyik se befejezett, alfa verziókat.



2015. jan. 9. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A 3D-től miben változna a mentési/küldetés rendszer?
2015. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emuláld a játékok playstation verzióit, így bármikor menthetsz játék közben.
2015. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nemohalacska ***** válasza:
Ennek énis örülnék de nemtudok róla hogy lenne. Elvileg csináltak egy kezdetleges ilyesmit de mint ahogy jó sok nagy projectet úgy eztse fejezték be. Ami késik nem múlik lehet előbb utóbb lesz ilyen.
2015. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2.


Nagyon igazad van, ez eszembe se jutott, pedig az GTA Advanced-t így nyomtam végig:D

2015. jan. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!