Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni Yasuo-t?

Megéri megvenni Yasuo-t?

Figyelt kérdés
Most gyűjtök még egy 6300-mas champre. Eddig megvan Draven, megvolt Zed, és tudtam őket használni. Tudom most nerfelték is Yasuo-t, de ha megtanul valaki vele akkor lehet vele jól midezni. Szóval vagy Yasuot vagy Dariust venném meg. Darius könnyebb, viszont valamennyivel jobban szeretem, ha megtanulok jól egy nehéz karakterrel, viszont mind a kettőt ugyanúgy szeretem használni

2015. jan. 8. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt veszed amit akarsz.


Darius nagyon alap, silver fölött rankeden nem is látod nagyon, mert könnyű kijátszani. Inkább 20as szint alatt aprít.


yasuo meg nerfelve lett, nem üt annyira nagyot, mint régen, de azért lehet tőle félni.

2015. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van valaki, aki nehéz, de nagyon erős?
2015. jan. 8. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
a jó zed. 100%-os shadow controllal.
2015. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Yasuo nagyon nehéz és nagyon erős. A nerf mellett buffolva lett de durván. Q már spammelhető early-ben is. Rankeden instant ban mondanom sem kell miért. Veszett nagy mobility, akár 85% páncéltörés ultival. Naná hogy op csak olyan villámreflexek kellenek a jó yasuo-hoz mint... nem tudom mihez de sok. Ja és a windwall döntő, ezt sokan elmondják.
2015. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én több zilean alistar és rammus ban-t láttam eddig, mint yasuo-t, bár ez divíziótól is függ.
2015. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ok amiért Yasuo veszélyes, mert a legjobb antitank. Úgy szét tud kapni egy tankot ha van last whisper-e mint egy adc-t.
2015. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 100% hogy megveszem. Egyébként most vagyok 18-as.
2015. jan. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!