Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Helo a fifa 15 nem indul el...

Makrai97 kérdése:

Helo a fifa 15 nem indul el gépen nekem ezt írja ki hibának. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Unhandled exception has occurred in your application.If you click Continue,the application will ignore this error and attempt to continue

Object reference not set to an instance of an object.



2015. jan. 8. 18:05
 1/3 anonim válasza:
Hú de jó lene, ha valaki válaszolna, nekem is pont ugyanezt írja ki. 64 bites operációs rendszer van, a 14-es simán fut rajta az Originen keresztül is! A 15-ös el sem indul, a nyomorult! Segítsetek, pls!
2015. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 koszegi norbi válasza:

Csá elvileg kell, hogy legyen ott egy folytatási lehetőség, amire rá kell kattintani.

Ha ezse működik akkor ellenőrizd a neten, hogy kell-hozzá esetleg lycence key, vagy pedig kiegészítő fájl (.dll)

2015. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Köszi a választ! Az a helyzet, hogy van "continue", de ha rákattintok, újra kiírja ugyanazt, vagy leáll.


Azóta annyit kezdek sejteni, hogy gyenge lehet a gép. Pl. 2.30 Ghz-s processzorom van, a hivatalos igény 2.4 vagy jobb, de az interneten úgy láttam, még jobbat ajánlanak. Szerinted lehet ez az ok?

2015. febr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!