Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Ghost és Advanced...

Call of Duty Ghost és Advanced Warfare miért foglal ilyen sokat?

Figyelt kérdés
Hello. Az lenne a kérdésem, COD ezen két része miért foglal ennyire szörnyen sokat? Mert amint láttam, ezek fejenként kb 30 GB ot foglalnak, míg az előző verziók igencsak keveset. Mi benne a pláne hogy ennyit foglalnak? :O Crysis 3, Metro 2033, stb ezek sem 30-40 GB os játékok, még is ultrajó grafikájuk van. Vagy ezek a COD részek full multiplayer játékok? Mert valahogy ezt nem értem :3
2015. jan. 6. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Az AW az azért mert lecserélték a motort és a jobb grafika miatt nőt a hely igény am van egy Call.of.Duty.Advanced.Warfare-CorePack nevű verzió az AW-böl ami csak 37 GB-t foglal és nem 55-t mert kiszedték belőle a multit.


Persze ha csak a story érdekel.

2015. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
37 GB? Mamááám :'D Hát ez haláli... Kíváncsi vagyok erre a grafikára :O Üti a Crysis 3 at, vagy hasonlót? :D
2015. jan. 7. 09:27
 3/9 anonim ***** válasza:
nem rossz, bár a crysis 3 szebb
2015. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Üti a Crysis 3 at, vagy hasonlót?


Nem

2015. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Háát.. Megszereztem és csekkoltam. Nem is tudom, érdekes grafikája van, de pl a Cry3 at valóban nem üti. Azért egész tűrhető. Félek az AW is ilyen grafikával lesz, ha már méretben egyeznek :3
2015. jan. 8. 09:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a 37 sok volt akkor a GTA V-t ne PC-n nyomd ki mert az 65 GB-t kér nem vicc.
2015. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
LOL az akkor mázli, mert nem vagyok GTA rajongó :) Nem mintha nem lenne rá hely, bőven elég, csak hát... Netem az korlátoz :) Tudom, mért nem a boltban venni a játékot, hát, miért adjak érte pénzt ha más sem ad, érdekes gondolkodás mód igaz ^^
2015. jan. 16. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:

#1

Én úgy tudom, h a motor még mindig az az öreg id tech 3-ra épülő csoda. Csak minden egyes cod résszel "moddolták", és a SladgeHammer csapata "lecsupaszította" az alapokig és onnan írták újra. Pl: Multiba még mindig 125 és 333fps között lősz gyorsabban, ugrassz nagyobbat, stb...

2015. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az igen csak előny a jó géppel rendelkezőknek, nem valami fair :S
2015. jan. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!