Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Call of duty) World At War...

(Call of duty) World At War vs Modern Warfare (bármelyik) része)?

Figyelt kérdés
Neked melyik jött be joban és miért?
2010. febr. 5. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A Modern Warfare jobban bejött nekem, az 1 és a 2 is.

A WAW nagyon lineáris volt, csak végig kellett rohanni a pályákon...szerintem.

2010. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen nem lehet választ adni. Ha te végignyomtad már az 1. vagy a 2. esetleg a 3. akkóraaz 5. részt nagyon unni fogod. Mivelt szinte ugyan azok a fegyverek a történet stb. Viszont a Modern Warfare egyszerüen fenomenális. A CoD 4 -el avgyis a MW 1. részével a haverommal még mindig nyomatjuk és nem lehet szinte megunni. Tudni illik Hogy ha megölsz egy embert XP-t kapsz. És így szinteket lehet lépni. MW1. ben 55 szint van A MW2. ben pedig 70.Apropó MW2- nagyon sokat hajaz az mw 1 re csak még sokkal jobb :D szivesen DeRiL
2010. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Battlefield Bad Company 2-t próbáld ki!!!Abszolút király játék ,és speckó nekem sokkalta de sokkalta jobban tetszett a Bad Company 2 ,mint a Modern Warfare 2!
2010. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyértelmüen az mw 2 tetszik a legjobban az előző válaszóló meg jól offolt. hogy jön ide a battlefied? az teljesen más téma
2011. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!