Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan rossz a grafika a...

Miért olyan rossz a grafika a GTA4-ben?

Figyelt kérdés

Megvan a konfig hozzá.nem is az a baj,hogy xar a grafika,hanem az,hogy pl. az autónak a körvonala nem egyenes,hanem olyan szaggatott.És nem mindíg megy a hang(az autó hangja,a léptem,csak az autó rádiója megy).


Lehet,hogy a beállításban van valami.hogyan kell beállítani a grafikát a GTA-ban,hogy jó legyen?


Esetleg tegyek fel patch-t és jó lessz?


2010. febr. 5. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, patch kell hozzá.

Nagybátyámnál játszottam vele, neki patchelve van (mondta, hogy anélkül szar), full grafikán, és nem volt vele semmi gond.

De azt nem tudom melyik patch kell, de erre találták ki a google-t.

2010. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hardwerhiba
2010. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek válaszolsz hülyeséget, amikor már előtted leírták, hogy mi a gond?
2010. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért okoskám, mert nincs lezárva a téma
2010. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja oké, akkor beszéljünk a hüvelygombáról.
2010. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kötve hiszem,hogy a gépemmel lenne valami,mert pl. a DIRT2 naon faxán megy és nem olyan "cikk-cakk"-os(pl. a GTA4-ben a telefonnak a teteje nem egyenesen megy,hanem cikk-cakkban.
2010. febr. 7. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem már megoldottad de azért leírom hogy a felbontást kell állíitani a grafikánál.
2012. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!