Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem ajánlani PSP...

Tudnátok nekem ajánlani PSP játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vettem egy PSP konzolt, és szeretném megtudni, hogy milyen játékokat érdemes megvenni rá.

Lehetőleg ne legyen monoton játék, legyen benne változatosság.

Amilyen játékokat szeretek:

Kaland

Akció

Versenyzős

Lövöldözős

Verekedős (lehetőleg legyen benne valami sztori, ne csak az a püffölés.)


Illetve leírnátok nekem kérlek, hogy melyik játékokat ne vegyem meg, mivel minden szemszögből unalmas?


Előre is köszönöm.



2015. jan. 4. 18:05
 1/6 ZsoltyD ***** válasza:

Driver 76

Grand Theft Auto Liberty City Stories

Grand Theft Auto Vice City Stories

Kingdom Hearts Birth by Sleep

Midnight Club 3 Dub Edition

Tekken 6

2015. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nyomtam egy zöldet.


És még olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet beszerezni még a PSP-hez játékokat? Mivel kinéztem magamnak a Metal Slugy Anthology nevű játékot, de sehol nem találtam, ahol meg lehetne venni.

2015. jan. 4. 20:21
 3/6 ZsoltyD ***** válasza:

Innen tudsz PSP-s játékokat venni:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ami esetleg nincs itt fent, azt nézd meg használtan a Vaterán, OLX-en vagy a Jófogáson.

2015. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most nem helyes dolgot fogok neked ajánlani...

Ne vegyél játékokat... egyszerűen annyira túl vannak árazva a dolgok manapság kb 500 forintot ér egy játék de 2ezreket elkérnek boltokba még többet.


Inkább tedd rá a 6.60 pro b10 cfw-t és játssz memkariról max ami nagyon tetszik azt vedd

2015. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy én ilyenekhez nem értek, túl sötét vagyok ahhoz és tuti hogy elrontanék valamit :D


Egyébként, a Metal Slugy Anthology nevű játékot se vaterán, jófogáson, még olx-en se találtam.

2015. jan. 5. 17:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm amúgy a válaszokat, sokat segítetek :)


Jöhetnek még az ajánlások bőven.

2015. jan. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!