Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrse nevű lovas játékra...

Howrse nevű lovas játékra valami jó hack?

Figyelt kérdés
Sokat próbáltam már,YouTubon is néztem de szinte mindegyik kihozza hogy töltsek ki IQ tesztet, küldjek SMS-t stb. erre is írhattok hacket ha az előzőre nincs :D Ja és ingyen legyen!

2015. jan. 3. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingyen nincsen, csak vírus, és abban sem vagyok biztos hogy a fizetősek működnek
2015. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bogibea válasza:

Van.Én már próbáltam,de nem jó mert valami survey-ek vannak amihez a telefonszámod kell aztán meg el kell küldd valahova azt a szót hogy igen.Ha neked nem baj az hogy ezt kell csinálni hozzá akkor ezt írd be:Howrse Hack online

Sok sikert! :D

2015. márc. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen survey kitöltögetőst azt találtam ötmilliót. Kiírják hogy ingyen van, nem kell fizetni semmit, na ja persze... csak egy emelt díjas, 800 Ft-os sms-t kell elküldened.
2015. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alabalongaba válasza:
Nekem is ezt írja ki és félek smst küldeni az ára miatt
2015. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!