Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim "spellsword" karakter...

Skyrim "spellsword" karakter építés?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Régebben nagyon sokat játszottam a játékkal (főleg mage voltam) és most szeretném újra kezdeni. Megtetszett ez a kicsit közelharci, kicsit mage karakter :) és az lenen a kérdésem hogy : mit fejlesszek hozzá , milyen páncél kell neki, milyen segítő kell hozzá , tehát hogy hogyan lehet összerakni egy jó spellsword karaktert . (a válaszokat előre is köszönöm)

2015. jan. 3. 08:49
 1/3 8072 ***** válasza:

A spellsword az az hogy idézett fegyvereid vannak ?


Ha igen akkor idézést fejlzd és valami könyű páncélod legyen enchant ra is ha akrsz plusokat a páncélodraés pusztítás varázslatokra.


Lopakodni akrsz vagy nyíltan harcolni ?

2015. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy se nem harcos senem mage . Egyik kezedben varázslat, másikban egykezes fegyver (akár idezett is ) és nyílt hárcra akarom
2015. jan. 3. 15:30
 3/3 8072 ***** válasza:
Sárkánycsont kard valami nehéz páncél és pusztító varázslat.
2015. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!