Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Ashbringert wow-ban, hogy...

Az Ashbringert wow-ban, hogy lehetett megszerezni? Lattam 10 évvel ezelotti forumos eszmefuttatasokat. A playerek meg horgaszattal is osszefugesbe hoztak a dropját?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szóval banoltak egy játékost, mert teljesen szabályszerűen játszva megszerzett egy itemet? Ekkora búval baszott baromságot még életembe nem olvastam...
2015. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ez engem is elgondolkoztatott!
2015. jan. 5. 11:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért bannolták mert nyitott fórumon egy topikot ahol kifejtetette lépésről lépésre, hogyan kell megszerezni az Ashbringert. Jártál iskolába? Elvileg ott megkellett volna tanítaniuk a tanároknak a szöveg értelmezését.
2015. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérlek tedd félre a fölényeskedő személyeskedést, mert nem adtál vele választ a kérdésemre. De akkor kiegészítem magam.


Szóval banoltak egy játékost, mert teljesen szabályszerűen játszva megszerzett egy itemet, és annak algoritmusát feltette a netre? Ekkora búval baszott baromságot még életembe nem olvastam...

2015. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
megszerzési algoritmusát, gyengébbek kedvéért.
2015. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez volt a válasz: ,,Azért bannolták mert nyitott fórumon egy topikot ahol kifejtetette lépésről lépésre, hogyan kell megszerezni az Ashbringert" tehát tényleg gondjaid vannak a mondat/szöveg értelmezésével. Böngéssz át néhány külföldi oldalt az Ashbringerrel kapcsolatban, hogy ne legyenek kételyeid. Történtek a Blizzard-nál ennél nagyobb "baromságok" is, lásd: Swifty lebannolása egy teljesen értelmetlen ok miatt. Úgyhogy javaslom mégegyszer - hátha így jobban megérted - olvass át néhány külföldi oldal fórumát ahol az Ashbringerrel kapcsolatos dolgok vannak.
2015. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

BlueTracker-es linknél "Drysc" írta (aki egy US GM) hogy "We have already stated that while we do hope to have Ashbringer in the game at some point" ami azt jelenti hogy NEM volt a játékban, ez a "at some point" egyértelmű.

A Blizzard szerverein minden legendary után FoS jár. MINDEN legendary után... Az adatbázisban nincs és nem is volt (és nem is lesz) Ashbringer achi.

A játék kezdeti stádiumában elérhető volt GM-ek számára, de kivették azért mert lore miatt nem létezik és felesleges volt a tesztelése (csak a corrupted változata, ugyan ezen okok miatt nincs Frostmourne mivel a harc során az 'összetört').

Azzal hogy azt állítod hogy a Blizzard ezt titkolja (mármint hogy meg lehetett szerezni) látszik hogy nem értesz hozzá (vagy trollkodsz vagy magad is hiszel ennek) de egy dataminer nem találta meg az ashbringert mint játékosnak elérhető item (modellként megtalálták mivel NPC használja).


Swifty bannolása meg teljesen jogos mivel azzal az eventtel amit szervezett összeomlasztotta a szervert. Ez a ToU és a CoC megszegése mivel játékosokat hátráltatott, 'nem hagyta' őket játszani. Mivel ez a szolgáltatás hátráltatását okozta ezért Amerikában még pénzbírságot és börtönt is kaphatott volna. (Azért nem kapott komolyabb büntetést mivel a szerver összeomlasztása nem volt szándékos).


Amennyiben kételkedsz abban hogy létezik-e valamilyen legendary/item/... (és van battle.net accountod) nyugodtan írj GM-nek ők nem hazudnak.

(Pl.: ha már nincs a játékban miért hazudná azt hogy sose volt bent a játékban, ha valójában benn volt)

2015. jan. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat moatmar biztos vagyok az igazsagban mert esszeru magyarazatokat adtatok!A lelkes hozzaszolonak üzenem:Neked is köszi mert jo volt olvasni a storyt bar ugy lenne ,ahogy írtad!:D
2015. jan. 6. 20:13
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!