Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 telepítési gondok?

GTA 5 telepítési gondok?

Figyelt kérdés
Pár napja vásároltam egy XBOX360 Fat konzolt plusz egy GTA 5 játékot. Betettem a lemezt és elakartam indítani a játékot, de kiírta hogy 'update'-lni szeretne.. na ugye fat, nincs benne wifi, rádugtam az internet kábelt, beírtam az ip címet végig és nem akar csatlakozni a nethez.. vagyis csak az első csík tölt be a négyből.. a másodiknál elakad.. gondoltam hogy akkor számítógéppel letöltöm az update-et pendrive-ra és onnan telepítem, de azt nem találtam az interneten.. mitévőlegyek ?

2015. jan. 1. 21:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és ezt írja amikor telepíteni akarom az első lemezt "installation of this game isn't supported"
2015. jan. 1. 21:50
 2/11 anonim ***** válasza:

A játék telepítése nem támogatott. Nem lehet, hogy nem megfelelő játékot vásároltál hozzá? Biztos, hogy xbox360-hoz való?


Egyébként ha rádugod a netet, szerintem ott nem kell semmi IP címet állítani, mindent automatikusan felismer.

2015. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy csak 4GB-os háttértár van benne?
2015. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tudtommal nem muszáj telepíteni, a játék fut lemezről is.
2015. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem-nem, az biztos hogy ehhez a konzolhoz való. :)

Akkor be se írjam az ip címet?


Nem, 20gb és van rajta szabadon 13gb!


Futna, csak előtte frissítést akar letölteni amihez nincs netem, vagyis nem tudom csatlakoztatni!

2015. jan. 1. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:

#4: az 1. lemezt fel kell telepíteni, a 2. lemezt nem szükséges


Kérdező: hagyj mindent automata beállításon. Nekem PS3-mam van, de feltételezem a beállítások nem nagyon különbözhetnek.

Nálam csak rádugom, kiválasztom, hogy kábelről vagy wifiről legyen, beállítom automatára, a többit meg intézi.

2015. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolom routerről dugod rá, ott meg a router DHCP-vel (automatikusan) osztja az IP-címet. Ha te megadod statikusan egy másik tartományban, akkor az nem lesz jó.
2015. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos telepíteni se engedi..

Igen, routerre van kötve! És megpróbáltam mind a kétféleképpen, de mindig ugyan az van. Az első zöld csík betölt és a második (network - - - internet) között kiikszeli pirossal!

2015. jan. 2. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs az xbox internetbeállításainál olyan opció, ami teszteli a kapcsolatot? Mert a ps-nél van, és ha a nettel van hiba, azt oda ki is írja. Meg biztos van valami hibakód ennél is, ami alapján rá tudsz keresni neten a problémára.
2015. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy flash-elve van a konzol..ha megvásárolnám írottan a gta-t akkor menne rajta úgy hogy ne keljen frissítést letölteni? és ha igen akkor honnan tudnám írottan beszerezni?
2015. jan. 4. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!