Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a battlefield 3?

Miért nem megy a battlefield 3?

Figyelt kérdés
Originről van, mikor még ingyenes volt letöltöttem haverommal. Újra telepítettem a gépemet 64 bites win7-re, eddig 32-esem volt. Most pedig miután újra letöltöttem nem enged be. Egyszerűen kidob a játékból egyből az elején, mikor rámegyek bármilyen szerverre. Haveromnak tökéletesen megy 64bitesen, ő is nemrég telepítette újra a gépét. Megpróbáltam kitörölni és újra letölteni. Mikor ez megvolt és kipróbáltam azaz ma reggel még tökéletesen ment. Előbb pedig, mikor szerettem volna játszani haverommal már nem megy, ugyan az kidob az elején. Singleben sem megy, ott is ugyan ez. Próbáltam már kitörölni a kis TM-et. Frissíteni a punkbustert. Semmi... Törölni a save settings-t, mert azt is írták, hogy hatásos lehet, de semmi.Originen a cload storage-t is kikapcsoltam, aztán vissza, de még az sem segített . Más böngészővel is ugyan ez a helyzet. Mi lehet a gond??
2015. jan. 1. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Segédprogramok felvannak rakva? (directx, driverek, visualCC, net framework)
2015. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen megvannak. És semmi.
2015. jan. 2. 12:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy mikor másodszor töltöttem le, miután meglett az originen belül írta, hogy lehet frissíteni magát a játékot. Arra akkor nem mentem rá.. kipróbáltam, és működött rendesen. Este viszont már nem ment. De este már nem írta, hogy lehet frissíteni. Lehet ennek a kettőnek köze egymáshoz? Frissíthette magát az idő alatt, és okozhatja az a galibát??
2015. jan. 2. 12:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Kitöröltem a settings-t, a dokumentumokban és elindult, kb. 5 percig játszhattam :D

Majd ezt írta:

ERROR

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'dejvid9265' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.344) - Error loading pbag

2015. jan. 2. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!