Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezzel a konfiggal az alábbi...

Ezzel a konfiggal az alábbi játékok, hogy futnának?

Figyelt kérdés
Szóval egy i5 4440-es processzort szeretnék venni a már meglévő hd5670-es kártyámhoz, gyorsan leszögezem, hogy az sem zavar ha totál min beállítások mellett kell játszanom (a közeljövőben úgyis tervezek egy jobb kártyát vásárolni), de mivel egy 22 colos monitorom van, muszáj lenne 1920x1080-as felbontásban kb egy 30-35 fps-t elérni. Elsősorban a Red Orchestra 2, ARMA 3, FIFA 15 és talán a BF3 az a játék ami miatt szeretnék új procit venni. Másik opcióként arra gondoltam, hogy a hulladék Dual Core-t és vidkarimat lecseréljek egy i5-nél jóval olcsóbb G3420 procira és vmivel erősebb kártyára (R7 250/260x), de nem nem tudom, hogy átmeneti megoldásként érdemes egy 16 ezres procit venni (állítólag a régi Core 2 Quad prociknál jobb teljesítményre képes hiába 2 magos), ha olyan játékokkal akarok játszani amelyek proci igényesek. Szóval mindegyik félmegoldás, de 75-80 ezerből mindkét lehetőség esetén kijövök, de nem tudom melyik lenne jobb átmeneti megoldás.

2014. dec. 31. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

érdemesebb lenne az i5-ös procira beruházni (inkább 4460, mint 4440, max 2 ezerrel drágább, de többet tud), mivel a g3420nak nincsen piaca, túl sokat akarnak eladni, vásárló meg nincs, így nem tudsz pénzt visszaforgatni/visszaszerezni, csak ott porosodna.


Utána eladhatod az a hd 5670et, mert azt még veszik is, jobban jössz ki vele pénzügyileg. Aztán mehet rá egy combosabb kártya.


Aminél a procit használja ki, sokkal jobb teljesítményt nyújt az az i5.


lowon mindegyik elfut a fifa kivételével, mivel ahhoz már 4 magos processzor a minimum.

2015. jan. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, viszont ha az i5 mellé később pl. egy R7 260x kártyát veszek, akkor a FIFA15 is fog normálisan futni? Ja és ehhez a géphez elég egy ilyen alaplap (nem akarok sokat rá költeni)?

[link]

Vagy inkább ez?

[link]

2015. jan. 1. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a processzorral egy jó videókártyával jól elleszel. Nekem pl. egy gtx 660 mellett ezzel a procival BF 3-ban majdnem ultra grafikán (élsimítás nélkül) megvan a 60-90 fps. Fifa 15-tel sem lesz gondod, és a többi játékkal sem lesz gondja.
2015. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként ezzel a megoldással (g3420+új kártya) szerintem rövid és hosszútávon is jobban járok, mert olcsóbban kijövök és nem hiszem, hogy egy i5 proci+a hd5670-es kártyám azonnal elég lenne 1920x1080-ra még akár low beállításokra is bizonyos játékoknál. Így később elég csak egy jobb procit beletenni, addig tudok kompromisszumokkal játszani. Ja és még egy kérdés: Milyen alaplapot vegyek bele (márka) ha nem akarok tuningolni, vagy ezen inkább ne spóroljak? A fenti Asus deszka jó lesz?
2015. jan. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!