Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem jó az oblivion magyarítása...

Nem jó az oblivion magyarítása, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Fel raktam az oblivionhoz a magyarítást és a játékból teljesen eltűntek a beszéd hangok, valamint a párbeszédek nem lettek magyar nyelvűek.

2014. dec. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Angolul tanulni.

Nem trollkodok, nem poénkodom. Jelenleg a legfontosabb elsajátítható ismeret az angol nyelv, többet ér bármilyen diplománál.

2014. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké 13 éves vagyok és angolt tanulok a suliban. Ha magyarítással játszom a játékot élvezhetőbb és könnyebb megérteni a sztorit is a játékban
2014. dec. 31. 00:16
 3/7 Csori96 ***** válasza:
Olvasd át, talán megtalálod benne a megoldást: [link]
2014. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: Az dicséretes, de húzzál bele, mert a 14 éves lányomnak már középfokúja van! :)
2014. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Majd megpróbálok többet tanulni.........

MICSODA Poén Volt!

2014. dec. 31. 13:23
 6/7 anonim válasza:
Nem az a megoldás hogy mindenki tanuljon meg angolul.Egyszerűen egy jobb magyarítást kell csinálni.
2015. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: A tanulás a legfontosabb dolog az életben. Aki mindig azt várja, hogy készen megkapjon mindent, az nem sokra viszi.

Én nem tudnám elképzelni, hogy egy "ha nincs magyarul, akkor nem érdekel" vállrándítással lemondjak a világ irodalmának, filmművészetének, játékainak többségéről.

2015. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!