Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom megcsinálni, hogy...

Hogy tudom megcsinálni, hogy a különböző rangúak különböző színűen tudjanak írni? Mert az essentialsban nem sikerült beállítanom.

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 14:50
 1/7 Dardius99 válasza:
Ha jól tudom a groupmanager nevű plugin szükséges hozzá.
2014. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ott pontosan hol lehet, mert eddig sikertelenül próbálkoztam :/
2014. dec. 29. 19:22
 3/7 anonim válasza:

Nos,ha az Essentials Groupmanager bent van a pluginokban akkor:

1.Menj a plugins mappaba,azon belul a GroupManager nevu mappaba.

2. Ha ez megvan akkor akkor lesz 1 olyan mappa h worlds,na ebbe menj bele,ha ez is megvan akkor menj abba a mappaba amit ir,es ott a groups.yml fajlt nyisd meg notepad-el.

3.Itt ebbe a fajlba configolhatod a rangokat.Keresd meg a kivalasztott rangot es ott a prefixnel tudod beallitani h mit irjon a nev elott,azaz milyen rangot,es ott megtalalod a suffix-ot.Ide kell beirnod a szinkodot a 2 idezojel koze PL: '&6'.(FONTOS,az idezojelt ne torold ki!)ha ez megvan mentsd el es probald ki azzal a ranggal,aminek megvaltoztattad a sufixxat.Ha szinkodok kellenenek ittvan 1 link: [link] Itt mindent megtalalsz.

2015. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez megvan, csak az a baj, hogy ami az essentials chat részben nem állítok be színkódot az üzenetnek, akkor ő azt fehérnek gondolja, úgyhogy továbbra is fehéren ír mindenki (ha viszont kiveszem a {MESSAGE} részt, akkor nem lehet írni sem.
2015. jan. 4. 10:48
 5/7 anonim válasza:
Értem...Próbáld meg azt h bemész a configba és ott az Essentials Chat-nal van a format,na azalatt van még egy format.Ha azelőtt kitörlöd a rácsot,akkor ami színkódot beállítottál működnie kéne.Alatta van az a group-formats,na alatta írja h Admins és alatta Default.Mindkettő előtt töröld ki a rácsot és az Admins vagy a default-ot cseréld ki arra a rang névre aminek szeretnéd hogy megváltozzon az írása.De itt 1 vidi is: https://www.youtube.com/watch?v=wmsOVVqNcRI Remélem segítettem...
2015. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Most már sikerült, megy a színesen írás. Egy uccsó kérdés: Hogy tudok az essentialsba több rangot írni kettőnél? Mert kettő az alap, de ha beírok egy harmadikat, az már piros a konfigban (tehát gondolom nem jó)
2015. jan. 6. 23:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldottam azt, amiről az utolsó kérdésem szólt. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 8. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!