Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megakartam venni a BF 4-et,...

Megakartam venni a BF 4-et, de aztán megláttam ezt a Battlefield Play4free ezmi?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
kb a Bf3 ingyenes de p2w verzioja
2014. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a pw2 pontosan??
2014. dec. 28. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

P2W: Pay to Win, azaz aki fizet, az nyer. Ez erre a játékra pont nem igaz, mert itt az nyer, aki le tudja lőni a másikat. :)

Mostanában sokszor használják tévesen ezt a kifejezést minden olyan ingyenes játékra, amiben mikrotranzakciók, fizetős szolgáltatások vannak.


A Battlefield Play4free-ben van jó néhány fegyver és szolgáltatás, amit csak forintért lehet megvenni, de semmi sem kötelező. Ha nagyon sokat játszol vele, lesz annyi kredited, amiből szinte mindent meg tudsz venni.

2014. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Battlefield Play4free egy szar ingyenes battlefield. Ha a géped elbírja a rendes Bf4-et, akkor ne szerencsétlenkedj p4f-vel.
2014. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem szar, bár túlzás hogy BF3 ingyenes verziója.


Korábban toltam, akkor inkább egyfajta "felújított" BF2 volt, kb azokkal a pályákkal, meg kigyomlált játékmenettel. Azóta tudtommal kapott pár játékmódot a BF3-4-ből is.


Amúgy egynek elmegy, nem tudom most mennyire p2w, korábban azért ha ügyesen tolta az ember, akkor lehetett fejlődni és élvezhető is volt, plusz idővel lemorzsolódtak a noobok. Mondjuk amit hiányoltam, hogy zéró benne a csapatjáték, inkább sima mész míg meg nem halsz játék lett.


Ahhoz képest hogy ingyenes, egész jó szerintem, de pár ezerért érdemesebb beszerezni a BF3 vagy 4-et.

2014. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!