Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A játék nagyon lassú?

A játék nagyon lassú?

Figyelt kérdés
Hali, vajon miért lehet az, hogy a játék kegyetlenül be van lassulva ? AZ Injustice: Gods Among Us játékról lenne szó, pcn. Néztem youtuben videókat, de ott normálisan gyors. A pcm nagyon jó hozzá, biztos hogy nem azzal lehet a probléma, illetve többen is írták, hogy nekik is fennáll ez a probléma. Régebben anno a naruto ninjastorm 3nál is ez volt, xboxon teljesen más volt, mint pc n.

2014. dec. 27. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hello régen nekem ilyen volt mert rossz volt a gépem írd le a géped adatait (videókártya, proccesszor, RAM)
2014. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(előző) ja és azt is hogy milyen beállításokon játszol
2014. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg fullon van minden, de már kipróbáltam lowon is, de semmi különbség nem volt, így felvittem, ha már úgy is mindegy..


[link]

2014. dec. 27. 21:32
 4/4 Ijoe válasza:

Próbáld meg ezt:


[link]

2015. jan. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!