Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri ps4-et venni vagy...

Sámson98 kérdése:

Megéri ps4-et venni vagy inkább egy gépet vegyek ujjonnan és egyébként a ps4-nek fizetős a multija?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, fizetni kell multiért

[link]


van az ujj, ami a kezeden van, meg van az új, ami nem használtat jelent. szóval újonnan.


Nekem egy PC mindig is jobban megérte bármelyik konzolnál. Kezdésnek ott vannak a torrentek. Míg PS4-re 10k alatt nem is találsz nagyon játékot, addig pc-nél lekalózkodhatod. De ha szereted megvenni, és elismerni mások kemény munkáját, ott van a steam vagy origin leárazás, ahol gyakran 75-80% kal olcsóbban jutsz hozzá eredetiben a játékokhoz. Én ilyennel konzolnál sose találkoztam (max meg chipeled, de akkor meg az eredeti nem megy). A másik a multimédia: szerintem könnyebb netezni, filmet nézni, esetleg filmet vágni, egyéb műveleteket végrehajtani pc-n. A PC többoldalúbb. Ennek értelmében persze többet is kell otthagyni egy komolyabb gépnél, de annak olyan is a teljesítménye.


Konzolt szerintem csak akkor éri meg venni, ha van nagy kedvenced az exkluzív szériákból (pl Last of Us), és amiatt megvenni. Persze lehet valaki máshogy látja.

2014. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!