Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelent pontosan a "get 40...

S.e.k kérdése:

Mit jelent pontosan a "get 40 bullet penetration kills with fmj attached to this weapon"?

Figyelt kérdés

Call of duty 6 multiplayerban a fegyver kiegészitő kihivásoknál van ez.

Esetleg tudnátok olyan weboldalt ahol a kihivasok teljesitése fent van magyarul?

Magyarositas is van fent de csak a singel player van leforditva.



2014. dec. 26. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor FMJ van a fegyveredre szerelve ölj meg 40 ellenséget. Egy kis angoltudás.
2014. dec. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A full metal jacket könnyedén áthatol a húson, és megöli azt is, aki a célpont mögött áll. Felteszem a kihívás erre utal, hiszen ott van a penetration szó is. Ölj meg 40 embert fmj lőszerrel úgy, hogy rajtuk megy át másodjára a lövedék.
2014. dec. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosabban: falon, deszkán, stb. kell átmennie a FMJ lőszernek, és úgy megölnie valakit. Hidd el, én megcsináltam, emlékszem rá.

Amúgy Call of Duty 6 nincs. Modern Warfare 2 van, ami a 6. része a sorozatnak.

2014. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes...Nekem elég volt ölnöm vele... 500 órát játszottam a multival....
2014. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!