Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BF3, PS3 online multiplayer?

BF3, PS3 online multiplayer?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megvettem eredetiben a játékot, és volna egy problémám. Nem tudok multizni, azt nem tudom miért de valamiért nem enged, nem vagyok nagy angolos de mikor a fűmenuben rá megyek a "multiplayer"-re akkor azt írja ki, hogy "Online pass check failed. Try again later" . nem tudom, hogy mit csináljak, van origin fiókom és battlelogom is, és van még psn fiókom is, de nem nagyon nézek rájuk, csak regiztem rájuk és vannak. esetleg kikell töltenem valamit?

2014. dec. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A játékhoz jár egy kód (ez a online pass) amit be kéne írnod. Használtan vásároltad a játékot?
2014. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a játék új, és eredeti. de kodot nem kaptam, vagy is egy lapot kaptam. azvan rá írva hogy "Activate your Online play" de nincs rajd kód
2014. dec. 24. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!