Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kapom ezt a hibaüzit?

Miért kapom ezt a hibaüzit?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: adott egy Toshiba L50b-1ek laptop. Ebben egy pentium n3530 processzor található. Unalomképp ki akartam próbálni egy játékot rajta, hogyan "küzd" meg vele (tudom, nem egy játékgép). A játék Tomb Raider 2013. Viszont a játék elindítása után ez az üzenet fogad: "Failed to initialize Direct3D with current settings!" Találkoztam már ezzel az üzivel valaha de most nem tudom mi lehet a baj. Win 8.1 64bit. Válaszokat köszönöm!
2014. dec. 24. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A Win8 játékhoz felér egy edényben összegyűjtött 13 fős embersz*rral.


De egyébként mindened felvan telepítve? Directx, driverek, stb? Videochip milyen?

2014. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hy! minden fel van telepítve. progival néztem a tulajdonságokat és csak annyit ír hogy intel hd.valahol olvastam a neten azonban a proci infóit és ott azt írta, hogy intel hd4000.akkor a win 8.1 lesz vajon a hibás?annyira mondjuk nem számít nem játékra vettem, de azért érdekel.
2014. dec. 24. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem mondanám hogy a Win8 az oka. (Legalábbis a Tomb Raider 2013- esetében biztos nem) Annak a Chip-nek elkéne indítania a játékot.. Biztos jó videó driverek, directx-ek vannak feltelepítve? A játéknak nincs külön beállítások exe fájlja?
2014. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A játékkal ok minden már játszottam vele az asztali gépen és ott nem volt semmi baj (uanezt akartam ezen is elindítani) minden driver fent van egészen biztos.még azért próbálgatom, hátha sikerül kideríteni mi a baj.
2014. dec. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!