Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed 4 idegroham:...

Assassins creed 4 idegroham: hogy a rákba fingatom ki az el impolutot?

Figyelt kérdés
a többi 3 legendary shipet elsőre hazavágtam kb. nulla hp veszteséggel, de ez a vadállat egyfolytában beszorít, sokkal gyorsabb, sokkal fordulékonyabb, mint én. néztem videokat, ott láttam hogy mögé lehet kerülni és eléggé leszedni a hpját, ami sikerült is többször de amikor olyan 10% környékén jár megint megbolondul és beszorít. mi a lófas.zt kell csinálni?? >:(

2014. dec. 24. 00:58
 1/1 anonim ***** válasza:

rosszul csinálod :D


Max sebességen folyamatosan kell menni és körözgetni, fókuszált oldaltűzzel meg megszórni és a felvillanó fókuszálható pontokat (kontrolleren Y) szét kell lőni. Néha szórjál rá mortar-t. Felöklelni soha ne akard. Ha kezdesz csehül állni menj befele a mapra, amikor megfordul kövesd és nem megy fel a HPja ha végig látod.

2014. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!