Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen ps3 játékot vegyek?

Milyen ps3 játékot vegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak szeretném ajándékba, de semmit nem értek hozzá, egy játékot mondott, amit persze sehol nem lehet kapni... Szóval nagyon szereti a ghost of spartat, az army of twot, az olyan játékokat amiknem érdekes a történetük, látványosak, és gondolkodni kell bennük.


Nagxon örülnék ha segítenétek!


2014. dec. 22. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Army of Two-ban aztán nem sokat kell gondolkodni... :)


Látatlanban elég nehéz tanácsot adni, de azért megpróbálom.


Nekem a Dark Souls a legjobb PS3 játék, de átlagos játékosnak túl nehéz lehet.


Ha szereti a képregényeket, akkor a Batman: Arkham City-nél jobbat nem találsz. Még a feleségem és a lányom is végigtolták.


Kalózrajongó? Assassins Creed 4: Black Flag.


Western? Red Dead Redemption.


Fantasy? Middle-Earth: Shadow of Mordor.


Indiana Jones-féle kalandból az Uncharted 2-t vagy az új Tomb Raidert javaslom.


A Grand Theft Auto V-öt akkor is ajánlom, ha nem vonzza a bűnözés világa, mert rengeteg mindent lehet benne csinálni a gengszterkedésen kívül is.


A fentiek mind nagyon hosszú és tartalmas játékok, nem 5 óra alatt kipörgethető hulladékok.

2014. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit mondott amit nem találsz sehol?


GoW: Ghost of Sparta-nak van egy újabb változata: God of War: Ascension (kb 6e)


Az armies of two-nak is van új része, bár nem tudom melyik van meg neki.


Ha leírok kb mi van meg neki akkor lehet még mondani alternatívákat...

2014. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy az összes Gta-t végigvitte.

Az Army of two devil's chartel-t szeretné most nagyon de Psre alig lehet kapni, vagy ha találok is, akkor az ország másik felében.

Ghost of spartat megkérdezem.


Amúgy nagyon szeret még a Skate-tel játszani, most ezt a hármat láttam, mert akkor nem játszik, ha együtt vagyunk.


Köszönöm az ötleteket, mindenképp megnézem, vagy finoman rákérdekezek nála, írjatok még, ha esetleg eszetekbe jut valami :)

2014. dec. 22. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

itt rendelhető:

[link]

2014. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!