Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 E hogyan tudom a...

Roland021 kérdése:

Xbox 360 E hogyan tudom a netet bekapcsolni?

Figyelt kérdés
kaptam egy xbox360-at de nekem olyan netem van amihez csak a böngészőben kell megadnom egy felhasználó nevet és egy jelszót.a wifire már rákapcsolódtam de most be szeretnék jelentkezni de én nem találok itt böngészőt :/ mit tegyek?

2014. dec. 21. 22:58
 1/5 anonim válasza:
Vagy utp(internet) kábelt dugni az xbox-odba vagy pedig ha van wifid arra kell csatlakozni
2014. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van fiwim csak a böngészőbe kell beírni a kódot de az xboxon nincs böngésző...
2014. dec. 23. 08:10
 3/5 anonim válasza:
Milyen kódot a böngeszőbe?
2014. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy felhasználó nevet meg egy jelszavat ... mert belgiumban lakok és itt most csak ilyen netem van... de ez nem lényeges :P valahogyan rákéne telepíteni egy böngészőt v valamit :P
2014. dec. 23. 14:06
 5/5 anonim válasza:
Akkor azt tudod csinálni h a routerből kiveszed ezt hogy felh. Név kell +jelszó es addig csatlakozol és feltelepíted a böngészőt
2014. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!