Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Át lehet állítani magyar nyelvre?

Át lehet állítani magyar nyelvre?

Figyelt kérdés
Nemrég megrendeltem a Sims 4-et. Később vettem észre, hogy nem magyar nyelvű, és a rendelést már nem tudom visszavonni. Ha megérkezik akkor át lehet állítani magyar nyelvre, vagy adjam el és vegyek egy magyar nyelvűt? Fontos lenne, mivel nem tudok angolul.

#PC #játék #GoodLike #sims sims 4
2014. dec. 21. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem adták ki magyarul a Sims 4-et.
2014. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor mit csináljak?
2014. dec. 21. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj szótárt!
2014. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem termelt elég profitot a Sims 3 + jól megadóztatták itthon a kiadót, kivonult az országból, nem készült magyar nyelvű Sims4. Vagy használod angolul, vagy add el másnak. Magyarított sims4-ről nem tudok.
2014. dec. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem még anno a sims 1 és a 2 volt meg angolul. Az alapszavakon kívűl aemmit sem tudtam, így kísérleteztem :) lehet vele angol tudás nélkül is játszani, később meg majd belejössz.

De gondolom, ha angolul nem, legalább valami másik nyelven tudsz (német, francia, stb) azok mind benne maradtak, csak magyar nincs.

2014. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kövesd szorgosan ezt az oldalt: [link]


És majd talán 1 évvel később el is készül hozzá a magyarítás.

2014. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Saavedro ***** válasza:
Még mindig borzasztó nehéz megtanulni angolul alap szavakat, nemde?
2014. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!