Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Third Age Total War modhoz...

A Third Age Total War modhoz van teljes magyarosítás? Mert nekem csak olyan van am a játék kb 40%-át magyarosítja le, és így annyira nem élvezhető a játék :/

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem is csak az volt meg, és azt találtam meg. Neked nem okozott folyamatosan összeomlást?
2014. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De igen, néha összeomlik a játék.

Ez attól van ? :o

2014. dec. 21. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy attól volt nekem mindig crash.
2014. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másik bajom a játékkal, hogy egy idő után már bármit csinálsz mínuszban vagy. Legyőztem már Mordort, egyetlen egy területe volt már, az is valami kis település. Haradot is elkalapáltam már, nagyon nagy volt már Gondor. Kifejlesztettem minden gazdasági épületet, ami növeli a jövedelmem. Brutális mínuszban lettem, mentettem egyet, és mondom kipróbálok valamit.

Leszereltem a katonáimat, szinte az összeset, aztán minden egyes hódított területet feladtam, csak a kezdő területeim maradtak meg, és hallod még így is mínuszban voltam!!! Szóval kifejlesztett gazdasággal, egy rakat kereskedelmi szerződéssel, éppen kezdő mennyiségű hadsereggel is mínuszban voltam,de kegyetlenül. Körönként ilyen -20.000-ben. Hát mondom bazzeg. És ezt eljátszottam kétszer. Felbosszantott és letöröltem. Pedig marha részletes kis mod.

2014. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!